Złoto i srebro Roberta Aleksandrowicza z Sulęcina

29 styczeń 2018
Autor:  Ryszard Waldun

W miniony weekend w Sopocie odbył się w Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup 2018.

W turnieju wzięło udział 173 zawodników w tym zawodnicy z Rosji i Niemiec. Sulęcinianin Robert Aleksandrowicz pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając cały turniej w grze pojedynczej mężczyzn pokonując w finale Adama Gębalę z Żyrardowa. Główną nagrodą był telewizor. Gratulacje!

W grze podwójnej mężczyzn Robert również zagrał w finale, a jego partnerem był Marcin Grzywacz z Sianowa.

Finał był międzynarodowy, czyli Rosja –Polska. Lepsi okazali się Rosjanie Andrey Degtyarev i Wiktor Drude wygrywając 21-13 27-25.

Jest to kolejny sukces mieszkańca Sulęcina. W ten weekend w Sopocie o naszym mieście było bardzo głośno i dzięki Robertowi, któremu gratulujemy Sulęcin miał super promocję.

Źródło: Ryszard Waldun Foto archiwum Robert Aleksandrowicz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.