Informator kibica przed meczem FALUBAZ Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław

14 czerwiec 2018
Informator kibica przed meczem FALUBAZ Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław zuzel.falubaz.com

Już w niedzielę mecz, który może okazać się najważniejszym w całym sezonie dla naszej drużyny. Do Zielonej Góry na mecz z Falubazem przyjeżdża wrocławska Betard Sparta.

Goście z Maciejem Janowskim, Taiem Woffindenem i Maksymem Drabikiem walczą o jak najwyższa pozycję w tabeli przed fazą play-off i wyjazdowe zwycięstwo będzie im bardzo potrzebne. Zielonogórzanie po przegranej w Gorzowie zajmują przedostatnie miejsce i muszą wspiąć się na wyżyny możliwości, aby w niedzielę wygrać i poprawić swoją sytuację.

W pierwszym spotkaniu wrocławianie wygrali 48:42, więc otwarta jest także sprawa punktu bonusowego. Jedno jest pewne. To będzie jeden z najciekawszych pojedynków w sezonie 2018 na zielonogórskim torze.

Oto najważniejsze informacje organizacyjne dla kibiców wybierających sie na to spotkanie -> INFORMATOR KIBICA

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u