Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

22 marzec 2019
Autor: 
Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w najbliższą sobotę rozegrają ostatni test mecz przed rozpoczynającym się w pierwszy weekend kwietnia sezonem I ligi. Przeciwnikiem Dzików będą Miedziowi Lubin a mecz zostanie rozgrywany na boisku w Zawadzie przy ul. Kożuchowskiej o godzinie 16:00.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze, a swojego czasu Miedziowi wspomagali Watahę w rozgrywkach. Obecnie Lubinianie występują w II Lidze i podobnie jak Zielonogórzanie, walczą o awans na wyższy szczebel rozgrywek, w poprzednim sezonie zajmując 3. miejsce. Do starć między Watahą a Miedziowymi w rozgrywkach ligowych doszło 2 razy i w obu przypadkach Dziki odnosiły zwycięstwo. Test mecz zatem zapowiada się emocjonująco.

Miedziowi nie przyjeżdżają wyłącznie na mecz. Planowane jest wspólne zgrupowanie obu drużyn i przeprowadzenie sesji treningowych już od rana, a następnie wspólny obiad.

W sobotę zagra także Reprezentacja Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy. Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Szwajcaria. Mecz rozegrany zostanie w Łodzi na stadionie ŁKS o godzinie 15:00 a transmisję przeprowadzi Polsat Sport Fight.

Wszystkie te wydarzenia wpisuję się w obchody Międzynarodowego Dnia Rugby przypadającego na ostatnią sobotę marca. Zapraszamy zatem do obchodu tego dnia wraz z Watahą RC Zielona Góra w Zawadzie, gdzie przewidziany jest dla widzów pierwszy wiosenny grill lub wspierania Biało-Czerwonych przed telewizorami.

Źródło: Dariusz Miodek Wataha Rugby Club Zielona Góra

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u