Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

26 kwiecień 2019
Autor: 

Czas na 3. kolejkę I Ligi Rugby, w której Wataha Rugby Club podejmie na swoim boisku Arkę Rumię. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 27.04 o godzinie 16:00 na boisku UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.

Po niezbyt udanym początku sezonu (dwie porażki) przed rugbystami zielonogórskiej ciężkie zadanie, na własnym boisku będą podejmować lidera i zeszłorocznego mistrza 1. ligi. Dziki w pojedynkach z Arkowcami nie odnieś jeszcze zwycięstwa, ale wyniki meczów z poprzedniego sezonu napawają optymizmem. Dodatkową motywacją zielonogórzan, jest fakt iż stanowią póki co czerwoną latarnię ligi i chcąc myśleć o grze w Play Off , a nie w barażu o utrzymanie, muszą zacząć wygrywać. Po kontuzjach i chorobach nękających zawodników przed meczem w Warszawie, do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy.

Zapowiadają się nie lada emocje, dla kibiców jak zawsze przygotowany jest catering, a wejście na mecz jest bezpłatne. Zapraszamy zatem w sobotę 27.04.2019 o godzinie 16:00 na stadion UZ przy ul. Wyspiańskiego, Wataha Rugby Club Zielona Góra vs. Arka Rumia Rugby Club.

Źródło: Dariusz Miodek Wataha Rugby Club Zielona Góra

wataha arka

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

  PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

  21 sierpnia 2021 o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Botanicznej 66 rozegrany zostanie meczy futbolu amerykańskiego w ramach tegorocznych rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, prowadzonej już przez Polski Związek Sportowy.

 • Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Wataha zaprasza na trening. 9 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się ostatnia rekrutacja przed zbliżającym się sezonem 2020.

 • Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Markus Graja to zawodnik futbolu amerykańskiego zielonogórskiej drużyny Wataha. Podczas pierwszego meczu w lidze juniorskiej doszło u niego do pęknięcia naczyniaka. Młody chłopak walczy o powrót do zdrowia oraz sprawności!

 • Juniorzy wchodzą do gry!

  Juniorzy wchodzą do gry!

  Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Juniorzy Wataha Zielona Góra podejmą Miners Wałbrzych.

 • Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Po bardzo udanym sezonie Cheerleaders Wataha postanowiły poszerzyć swój skład o nowe Tancerki!!

 • Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u