IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym

04 październik 2019
Autor: 
IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym Start Zielona Góra

Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” Zielona Góra będzie organizatorem IX Ogólnopolskiego Lubuskiego Pucharu niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. Zawody odbędą się w dniach 5-6.10.2019r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze/Drzonkowie - strzelnica pneumatyczna.

Udział wezmą zawodnicy niepełnosprawni z klubów sportowych z Polski w tym zawodnicy kadry narodowej dla których te zawody będą generalnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w październiku 2019r w Australii (Sydney).

Sportowcy rywalizować będą w konkurencjach: pistolet pneumatyczny i karabinek pneumatyczny zarówno w kategorii kobiet , jak i mężczyzn. Zapraszamy serdecznie, aby podziwiać najlepszych zawodników niepełnosprawnych w tej dyscyplinie sportowej w Polsce. Impreza jest dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Elektrociepłownię Zielona Góra – PGE Energia Ciepła S.A.

Program minutowy:

5 październik 2019- sobota

8.15 – 19.00 - ELIMINACJE:

- pistolet pneumatyczny mężczyzn

- pistolet pneumatyczny kobiet

- karabin pneumatyczny kobiet

- karabin pneumatyczny mężczyzn

- pistolet pneumatyczny standard

10.00- Uroczyste Otwarcie Zawodów

6 październik 2019 – niedziela

8.00 -12.00 - FINAŁY:

- karabin pneumatyczny kobiet i mężczyzn

-pistolet pneumatyczny kobiet

- pistolet pneumatyczny mężczyzn

13.00- Dekoracje, Ceremonia zakończenia zawodów

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u