Mini Drzonków Cup 2020: Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego w Zielonej Górze

26 sierpień 2020
Autor: 
Mini Drzonków Cup 2020: Turniej Tenisa Stołowego Fot. ZKS Palmiarnia

Już jutro rusza IX edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego. Do zielonogórskiego Drzonkowa zjedzie młodzież z Polski, ale i Niemiec czy Ukrainy.

Uczestnictwo w zawodach potwierdziło 150 zawodników. Wśród nich znajdują się reprezentanci Polski oraz rezprezentacje z województw: lubuskiego i warmińsko-mazurskiego. Ponadto na listę zapisali się zawodnicy z Niemiec, Ukrainy oraz Litwy.

Turniej rusza w czwartek, 27 sierpnia, o godzinie 20:00. Całość zacznie się od turnieju gier podwójnych. W następnych dniach rozegrane zostaną turnieje indywidualne oraz drużynowe.

Impreza potrwa do niedzieli, 30 sierpnia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.