Zielona Góra: Zapach gazu w bloku. Akcja straży pożarnej na osiedlu w Łężycy (ZDJĘCIA)

26 sierpień 2020
Autor: 
Zapach gazu w bloku. Akcja straży pożarnej na osiedlu w Łężycy Redakcja

Charakterystyczny zapach gazu wzbudził niepokój u mieszkańców bloku na osiedlu w Łężycy. Na miejsce wezwano strażaków i gazowników.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w środowy wieczór, 26 sierpnia, około godziny 21:00. Jeden z mieszkańców bloku przy ulicy Inwestycyjnej w Łężycy (dzielnica Nowe Miasto) poczuł na klatce schodowej zapach gazu.

Na miejsce przybył zastęp strażaków oraz pracownicy pogotowia gazowego. Cały budynek został dokładnie sprawdzony przy użyciu detektorów wielogazowych.

- Ostatecznie okazało się, że zapach gazu wyczuwalny był z powodu wcześniejszych prac technicznych zakładu gazowniczego. Nie stwierdzono zagrożenia - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pijany motorowerzysta w Nowogrodzie Bobrzańskim. 66-latek wyzywał policjantów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u