Kara dla Falubazu Zielona Góra za łamanie reżimu sanitarnego. Możliwe zamknięcie trybun

06 wrzesień 2020
Autor: 
Kara dla Falubazu za łamanie reżimu sanitarnego Redakcja

RM Solar Falubaz Zielona Góra ukarany karą finansową. Powód? Kibice łamali zasady reżimu sanitarnego podczas meczu z Betardem Spartą Wrocław. Jeśli zasady nadal nie będą respektowane, sankcje się powtórzą. Ponadto mogą zostać zamknięte trybuny.

Zielonogórski klub poinformował o wszystkim w mediach społecznościowych w niedzielę, 6 września. Podczas ostatniego meczu z Wrocławianami miłośnicy Falubazu nie respektowali zasad sanitarnych. Z tego powodu ZKŻ SSA został ukarany karą finansową.

- Jeśli w dalszym ciągu kibice nie będą respektować zasad, sankcje się powtórzą. Kolejne spotkania możemy pojechać przy pustych trybunach. Dlatego apelujemy o obowiązkowe noszenie maseczek i zachowanie dystansu. Wasze zaangażowanie i respektowanie zasad pozwoli nam na organizację kolejnych meczów z udziałem publiczności - czytamy w komunikacie klubu.

Zgodnie z obostrzeniami fani czarnego sportu powinni zajmować miejsca oznakowane specjalnymi naklejkami "TU MOŻESZ USIĄŚĆ" oraz zachowywać dystans 1,5 metra. Ponadto wszędzie poza miejscem siedzącym należy mieć założoną maseczkę.

O tym, czy kibice Falubazu będą stosować się do reguł przekonamy się już dzisiaj. O godzinie 19:15 zielonogórski klub będzie podejmował Fogo Unię Leszno.

Przeczytaj też: Wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Pijany kierowca jest ranny (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.