Wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Pijany kierowca jest ranny (ZDJĘCIA)

05 wrzesień 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "27". Pijany kierowca jest ranny Redakcja

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Wilkanowa koło Zielonej Góry. Osobówka spadła ze skarby i uderzyła w drzewo. Ranny kierowca był pod wpływem alkoholu, trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w sobotni wieczór, 5 września, po godzinie 20:30. Kierowca samochodu marki Opel Corsa jadąc krajową "27" z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i spadł z około 5-metrowej skarpy.

Ranny kierowca pod wpływem alkoholu

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Przybył też specjalistyczny zespół pogotowia i kilka patroli policji.

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym był w nim uwięziony. Po ewakuacji z rozbitego samochodu został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i lekarza, którzy zdiagnozowali u niego złamanie stawu barkowego.

- Kierujący Oplem Corsa jest nietrzeźwy - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą występować nawet do godziny 23:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u