Festiwal Triathlonu 2016 w Sławie

14 lipiec 2016
Autor: 
Pixabay

23 i 24 lipca sławska plaża i jej okolice staną się najważniejszym stadionem triathlonowym w Polsce.

Przez dwa dni tej imprezy najlepsi polscy triathloniści będą walczyć o medale Mistrzostw Polski. W sobotę 23 lipca jako pierwsi wystartują zawodnicy z kategorii Junior młodszy (16-17 lat) w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży będą walczyć o tytuł Mistrza Polski kobiet i mężczyzn. Drugi start tego dnia to walka o tytuł kolejnego Mistrza Polski dziewcząt i chłopców w kategorii młodzik (14 - 15 lat). Trzecim i ostatnim startem sobotnim będzie rywalizacja o kolejny tytuł Mistrza Polski kobiet i mężczyzn w kategorii Junior starszy (18 - 19 lat).

W niedzielę 24 lipca również odbędą się trzy starty. Pierwszy to walka w sztafetowych Mistrzostwach Polski mix, w których na przemian będą startować panie i panowie. Drugi start to Ogólnopolskie Zawody Indywidualno – Sztafetowe Age - KotwicaGroup 18 lat i więcej. Ten dzień zakończy się rywalizacją najmłodszych uczestników w aquathlonie 10 - 13 lat.

Organizatorzy zachęcają do kibicowania, dodatkowo podczas trwania festiwalu na plaży i jeziorze ustawione zostaną największe w Polsce tory przeszkód, z których będzie można bezpłatnie korzystać.

TAGI
DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u