Program dla kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach

11 kwiecień 2023
Autor: 
Program dla kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach Adobe Stock

Wojewódzka Rada Kobiet organizuje program rozwojowy, skierowany do kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach. „Skrzydła Asertywności” mają przyczynić się do uzmiany ich dotyczczasowego życia.

Prowadzącą projekt jest Terapeuta Psychologii Doświadczeń Sybiektywnych, Biznes, Life & Soul Coach, Mentor Kognitywny - mgr inż. Teresa Tkaczuk.

Projekt rozwojowy skierowany jest do kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach. Uczestniczki powinny być w wieku 35 – 50 lat i nie być obecnie w trakcie jakiejkolwiek terapii psychologicznej, psychoterapeutycznej, a także związanej z tym terapii farmakologicznej. Projekt składał będzie się z cyklu 6 spotkań dla zamkniętej grupy uczestniczek.

Co zyskasz?

Postępowanie zgodnie z asertywną postawą może przynieść nam szereg korzyści w tym:

- utrzymanie lub podniesienie samooceny i poczucia własnej skuteczności,

- tworzenie relacji w oparciu o jasne zasady,

- chronienie własnych granic,

- poczucie działania w zgodzie ze sobą,

- zwiększona pewność siebie,

- postrzeganie jako osoba pewna, stanowcza i szczera,

- podstawę do rozwiązywania konfliktów,

- umiejętność zadbania o własne dobro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Terminy:

- 18.04.2023;

- 25.04.2023;

- 09.05.2023;

- 16.05.2023;

- 23.05.2023;

- 30.05.2023

Do udziału w bezpłatnym programie rozwojowym można się zapisać jedynie poprzez wypełnienie formularza najpóźniej do 15 kwietnia 2023 r. Osoby, które wypełnią formularz i spełnią kryteria naboru do projektu zostaną zaproszone mailowo na pierwsze spotkanie.

Przeczytaj także: 12 cech bardzo wrażliwej osoby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Dzień Kobiet w Zielonej Górze. Spędź czas w wyjątkowy sposób

  Dzień Kobiet w Zielonej Górze. Spędź czas w wyjątkowy sposób

  Jeżeli brakuje Ci chwili na odpoczynek i złapanie oddechu, Dzień Kobiet, może okazać się idealną okazją do tego, żeby zrobić coś dla siebie. W Zielonej Górze i okolicy nie brakuje ciekawych wydarzeń, które sprawią, że Twoje święto będzie wyjątkowe. Zabierz ze sobą przyjaciółki i ciesz się babskim wypadem.

 • Dzień Kobiet w Centrum Kreatywnej Kultury

  Dzień Kobiet w Centrum Kreatywnej Kultury

  Dzień Kobiet, obchodzony 8 marca, jest ważnym świętem dla kobiet na całym świecie, w tym również w Polsce. To dzień, w którym celebruje się osiągnięcia kobiet oraz wyraża szacunek dla ich walki o równouprawnienie.

 • Rola i zadania położnej środowiskowej

  Rola i zadania położnej środowiskowej

  Położna środowiskowa to wykwalifikowana położna lub pielęgniarka, która specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia. Jaką rolę w życiu kobiety odgrywa położna środowiskowa? Kto może skorzystać z jej usług? Na te i inne pytania odpowiada doświadczona położna Edyty Szumowicz - ambasadorka kampanii “Położna na medal”.

 • Jak zregenerować włosy po urlopie?

  Jak zregenerować włosy po urlopie?

  Po wakacyjnym wypoczynku mogą pozostać Ci nie tylko wspaniałe wspomnienia i piękne zdjęcia, ale również zniszczone włosy. Często są one pozbawione blasku, a także przesuszone. Na ich kondycję ma wpływ wiatr, nadmierne promieniowanie słoneczne czy słona, morska woda. Sprawdź zatem, co zrobić, aby je zregenerować.

 • Czekolada urody Ci doda. Jest nie tylko słodka i pyszna, ma też magiczne właściwości

  Czekolada urody Ci doda. Jest nie tylko słodka i pyszna, ma też magiczne właściwości

  Czekolada jest szeroko stosowana w kosmetyce. A dziś obchodzimy jej święto. Z tej okazji warto po nią sięgnąć, nie tylko po to, aby napawać się jej pysznym smakiem. Jest to bowiem słodki sposób na poprawę urody!

 • Jak zadbać o skórę po zimie i przygotować się na wiosnę?

  Jak zadbać o skórę po zimie i przygotować się na wiosnę?

  Pora zrzucić z siebie zimowe ubranie i cieszyć się piękną pogodą. To wiosną i latem spędzamy znacznie więcej czasu na dworze. W natłoku obowiązków warto jednak odpowiednio zadbać o skórę, aby uniknąć suchości cery i przedwczesnego starzenia.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u