Program dla kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach

11 kwiecień 2023
Autor: 
Program dla kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach Adobe Stock

Wojewódzka Rada Kobiet organizuje program rozwojowy, skierowany do kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach. „Skrzydła Asertywności” mają przyczynić się do uzmiany ich dotyczczasowego życia.

Prowadzącą projekt jest Terapeuta Psychologii Doświadczeń Sybiektywnych, Biznes, Life & Soul Coach, Mentor Kognitywny - mgr inż. Teresa Tkaczuk.

Projekt rozwojowy skierowany jest do kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach. Uczestniczki powinny być w wieku 35 – 50 lat i nie być obecnie w trakcie jakiejkolwiek terapii psychologicznej, psychoterapeutycznej, a także związanej z tym terapii farmakologicznej. Projekt składał będzie się z cyklu 6 spotkań dla zamkniętej grupy uczestniczek.

Co zyskasz?

Postępowanie zgodnie z asertywną postawą może przynieść nam szereg korzyści w tym:

- utrzymanie lub podniesienie samooceny i poczucia własnej skuteczności,

- tworzenie relacji w oparciu o jasne zasady,

- chronienie własnych granic,

- poczucie działania w zgodzie ze sobą,

- zwiększona pewność siebie,

- postrzeganie jako osoba pewna, stanowcza i szczera,

- podstawę do rozwiązywania konfliktów,

- umiejętność zadbania o własne dobro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - Parlament

Terminy:

- 18.04.2023;

- 25.04.2023;

- 09.05.2023;

- 16.05.2023;

- 23.05.2023;

- 30.05.2023

Do udziału w bezpłatnym programie rozwojowym można się zapisać jedynie poprzez wypełnienie formularza najpóźniej do 15 kwietnia 2023 r. Osoby, które wypełnią formularz i spełnią kryteria naboru do projektu zostaną zaproszone mailowo na pierwsze spotkanie.

Przeczytaj także: 12 cech bardzo wrażliwej osoby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u