PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mikołajki 2023. Nietypowa akcja policji w Zielonej Górze. 6 grudnia do mundurowych z drogówki dołączył Polikołaj. "Niegrzeczni" kierowcy dostawali rózgi.

Wiadukt na Zjednoczenia w Zielonej Górze został całkowicie zamknięty dla ruchu. Podjęto decyzję, co będzie dalej. Kierowcy nie będą zadowoleni.

Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Służby przechwyciły kokainę i płynną amfetaminę, które wjechały do Polski w ciężarówce. To po zasadzce na granicy.

Pijani zaatakowali seniora w Gorzowie Wielkopolskim. Otworzyli auto, którym jechał i zaczęli go bić. W samochodzie był też jego wnuk.

Pogoda Lubuskie. Temperatura cały czas jest poniżej zera. IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu lub mżawki, które spowodują gołoledź.

Samochód nie odpala na mrozie? W Zielonej Górze z pomocą przyjdzie Straż Miejska. Pierwsze działania już za nimi.

Policjanci z Zielonej Góry przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Działania realizowano od wczesnych godzin rannych. Skontrolowano wielu kierowców.

Strona 1 z 579

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u