Patryk Sós

Patryk Sós

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sterta śmieci w lesie ujawniona w pobliżu Letnicy (gmina Świdnica). Można znaleźć tam dosłownie wszystko - opony, zabawki dla dzieci oraz... rachunki.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla całego regionu. Do mieszkańców województwa lubuskiego wysłano już Alert RCB.

Nieoznakowany radiowóz BMW z tzw. grupy Speed zderzył się z Kią na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Alarm pożarowy w szpitalu tymczasowym w Zielonej Górze. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nic się nie stało.

Jak zachować się, gdy załamie się pod nami lód? Jak ratować osobę, która wpadła do przerębla? Strażacy z Zielonej Góry zapraszają na pokaz ratownictwa wodnego.

Osobowe BMW wypadło z krajowej "27" koło Wilkanowa i dachowało. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci z Zielonej Góry ustalają, kto prowadził pojazd.

Maja Michocka z Bytomia Odrzańskiego ma poważną wadę serca. Specjalna operacja 2-latki w Bostonie kosztuje 2 miliony złotych. Zostało już mało czasu.

Deptak w Zielonej Górze doczeka się remontu. Urząd Miasta ogłosił już przetarg na jego przebudowę. Co ważne, nie skończy się jedynie na wymianie nawierzchni.

Strona 1 z 327

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u