Iglotechnik nagrodzony

28 luty 2018
Autor: 
Iglotechnik

Zielonogórski Iglotechnik i dystrybuowany przez niego produkt IntrCooll służący do chłodzenia dużych obiektów przemysłowych zdobył dziś I miejsce w konkursie na „Najciekawszy Produkt 2018” w kategorii Wentylacja podczas odbywającego się w Warszawie „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018”.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane w głosowaniu przez uczestników najważniejszych targów branżowych w Polsce. Przypomnijmy, że zielonogórska firma Iglotechnik Sp. z o.o. jest Generalnym Dystrybutorem i Wyłącznym Importerem w Polsce holenderskiej firmy OXYCOM, będącej producentem specjalistycznych urządzeń.

Iglotechnik, jako lider krajowej branży wentylacji i klimatyzacji wprowadził do swojej oferty urządzenia IntrCooll, które są najnowocześniejszym i najbardziej rozwiniętym pod względem technologicznym produktem na świecie. Pozwala on zredukować zużycie energii i koszty użytkowania w zestawieniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami do 80 proc.

IntrCooll zapewnia chłodzenie i wentylację w pomieszczeniach komercyjnych i przemysłowych, wykorzystując naturalną metodę chłodzenia, zwaną bezpośrednim chłodzeniem wyparnym.

Urządzenie będziemy również prezentować podczas zbliżających się wielkimi krokami XXVI Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w Drzonkowie w dniach 9 – 11 marca.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u