„Siedem razy Jeden” = W69. Żużlowcy i kabareciarze na jednej scenie

09 marzec 2018
Autor: 

Zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydzi się na torze żaden żużlowiec. Adrenalina przekraczająca granice.....humoru.

W środę 14 marca o godzinie 20.00 w Piwnicy Artystycznej Kawon czeka nas wydarzenie, jakiego w Zielonej Górze jeszcze nie było. Żużlowcy Falubazu Zielona Góra wcielą się w rolę kabareciarzy wspólnie z Grupą Improwizacyjną „Siedem razy Jeden”.

Katarzyna Piasecka, Wojtek Kamiński, Janusz Pietruszka, Przemek Sasza Żejmo oraz pianista Albert Bezdziczek od dawna bawią swoimi improwizowanymi scenkami publiczność w Kawonie. Jak poradzą sobie z konkurencją w osobach „PePe”, „DuZersa” i „Zengiego”? Okaże się w środowy wieczór 14 marca. Na scenie pojawią się też inni żużlowi goście, którzy rozbawią Was do łez.

- Nasze sceny wymyślane są według sugestii, podpowiedzi widzów, którzy aktywnie biorą udział w spektaklu. Występ z żużlowcami to edycja specjalna „Siedem razy Jeden”, bo na scenie razem z nami pojawią się sportowi idole - mówi Przemek Sasza Żejmo.

Wydarzenie odbędzie się w ramach znanego już kibicom projektu „60 godzin z Falubazem”. Bilety w cenie 40 zł dostępne w sprzedaży są już teraz w Sklepie Kibica w Focus Mall! Uwaga! Ilośc wejściówek jest mocno ograniczona, więc radzimy spieszyć się z ich zakupem.

Źródło: Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u