Złote Miedziaki przyznane! Lubuski Teatr z nagrodami!

14 marzec 2018
Autor: 
fot. BorysO - pca.pl (dzięki uprzejmości Polkowickiego Centrum Animacji)

Tegoroczna edycja festiwalu "Oblicza Teatru" przyniosła kolejne, radosne chwile.

Zielonogórskie aktorki Alicja Stasiewicz (rola pierwszoplanowa) i Elżbieta Donimirska (rola drugoplanowa) za kreacje spektaklu "Gdy przyjdzie sen. Tragedia miłosna" odebrały Złote Miedziaki, prestiżową nagrodę publiczności przyznawaną od kilkunastu lat w Polkowicach.

Statuetki trafiły również do legnickiego duetu PiK - Katarzyna Dworak, Paweł Wolak.

Najlepszym spektaklem festiwalu został właśnie "Gdy przyjdzie sen. Tragedia miłosna". Wręczenie nagród odbyło się 12 marca w Polkowickim Centrum Animacji. To kolejny sukces duetu reżyserskiego, który w Zielonej Górze zrealizował dwie części swojego "tryptyku wiejskiego".

Obok nagrodzonej realizacji, Katarzyna Dworak i Paweł Wolak w Lubuskim Teatrze zrealizowali "Czasami księżyc świeci od spodu". To kolejny splendor, który na nas spłynął w tak krótkim czasie. Spektakle powstają dla widzów, nie dla nagród. Niemniej tego rodzaju wydarzenia potwierdzają to, że nasza praca ma sens.

Najbliższe spektakle już w weekend 17.03.2018 r., godz. 19:00, 18.03.2018 r., godz. 18:00.

Źródło: Magdalena Pawlak Kierownik Działu Impresariatu Lubuskiego Teatru

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u