MB

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niedziela w województwie lubuskim mogła zakończyć się tragicznie po wyczynie pijanego 62-latka, który chciał przepłynąć jezioro wpław!

W województwie lubuskim obowiązują ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałami. W wyniku wysokiej temperatury i nasłonecznienia w Tuplicach stopiła się nawierzchnia na kilku drogach...

Najbliższa noc oraz poranek mogą upłynąć pod znakiem burz z gradem. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia dla województwa lubuskiego.

Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Gdzie oglądać żużel Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Motorowerzysta uderzył w drzewo w rejonie miejscowości Podlegórz pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!

W Zielonej Górze zawyły syreny alarmowe. Modulowany dźwięk był słyszalny w różnych częściach miast przez około 5 minut. 

Ogromny pożar lasu w Niemczech, spłonęło blisko 800 hektarów łąk oraz lasów! Niepokojący zapach dymu czują mieszkańcy województwa lubuskiego mieszkający blisko granicy! 

Strona 1 z 365

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u