KN

KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Groźny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 278 koło Trzebiechowa pod Sulechowem. Jedna osoba została ranna. W akcji śmigłowiec LPR.

Policyjne działania prędkość w powiecie zielonogórskim. Trzech kierowców straciło prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dostali też wysokie mandaty karne.

Trzy kobiety, które zginęły w wypadku w Kargowej to rodzina. Z ustaleń portalu NewsLubuski.pl wynika, że do zdarzenia doszło na oczach rodziny. 

Tragiczny finał sobotniego wypadku w Kargowej. Nie żyją trzy kobiety, które zostały potrącone przez samochód osobowy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dramatyczny wypadek w Kargowej. Kierowca osobówki potrącił trzy osoby. Trwa akcja ratownicza. Droga jest zablokowana.

Pożar trzech altan w sołectwie Przylep. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej. 

Pobicie 59-latka w Szprotawie. Dwóch mężczyzn brutalnie zaatakowało mężczyznę w sklepie. 

Śmiertelny wypadek w pobliżu Południowej Obwodnicy Zielonej Góry. Nie żyje kierowca ciągnika rolniczego, który wpadł do rowu.

Strona 1 z 19


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u