Patryk Sós

Patryk Sós

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rondo koło Wilkanowa na drodze krajowej nr 27 rośnie w oczach. Prace cały czas idą zgodnie z planem. Kiedy skończą się utrudnienia?

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. 28-letni obywatel Białorusi wydmuchał 1,6 promila alkoholu.

Akcja straży pożarnej w Świdnicy pod Zieloną Górą. Silne porywy wiatru zerwały opierzenie z dachu kościoła. Blachy mogły w każdej chwili spaść na chodnik.

Strażacy z Zielonej Góry i okolic usuwają powalone drzewa. Do tej pory odnotowali już blisko 200 interwencji związanych ze skutkami silnego wiatru.

Wypadek szybowca, pilot został ranny. To scenariusz zaaranżowanej akcji służb, która odbyła się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Dąbrowskiego w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Bohaterów Westerplatte. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Ponad trzy promile alkoholu wydmuchał kierujący busem zatrzymany w Zielonej Górze. Mężczyzna został obywatelsko ujęty przez innego kierowcę.

Strona 1 z 300

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u