CO WY WIECIE O KOBIECIE - Recital Patrycji Zywert - Szypki

24 sierpień 2016
Autor: 

W najbliższy piątek (26.08) w kawiarni Lubskiego Domu Kultury odbędzie się recital Patrycji Zywert - Szypki.

Carlos Zafon powiedział: Ktoś kiedyś powiedział: ”Wiedzieć [wiele o kobietach] to nikt nie wie, ani Freud, ani one same, ale to jest jak elektryczność, nie trzeba wiedzieć, jak działa, żeby cię kopnęło." To, co jest możliwe, to jedynie mała dawka kobiecości, bo nie sposób rozgryźć zjawisko zwane KOBIETĄ. Dlatego ten recital będzie małym widowiskiem, kalejdoskopem piosenek dla kobiet, kobietek, prawdziwych bab, twardzielek, kruchych istotek, piosenek o kobietach, przez kobiety pisanych, przez kobiety wykonanych, takich, które powstały dzięki kobiecej inspiracji, takich, którymi kobiety być może chciałyby być budzone… A kobieta? Cóż… Pozostaje tajemnicą, ale do tego już chyba zdążyliście się przyzwyczaić.

Początek godz. 19.00. Lubski Dom Kultury, pl. Jana Pawła II 1, 68 - 300 Lubsko

kobieta maly

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u