Festiwal Kultur Dawnych

12 wrzesień 2016
Pixabay

Plac przy Lubskim Domu Kultury na jeden dzień zamieni się w wioskę rycerską. VII festiwal Kultur Dawnych po raz II odbędzie się w Lubsku.

Impreza startuje już od godz. 10.00, kiedy przewidziano szczególne atrakcje dla dzieci w postaci warsztatów m.in. malarskich i tkackich. Od godz. 13.00 widowiskowy Teatr Ognia, występy artystyczne, pokaz uzbrojenia, czy przysmaki kuchni średniowiecznej. W tym dniu odbędą się liczne turnieje jak np. turniej łuczniczy o puchar Burmistrza Lubska, turniej szachowy i rycerski.

-Szczególnie serdecznie zapraszamy na koncert o godz. 18.00. Wystąpi wówczas zespół Lúthien Consort, który wykonuje muzykę dawną na instrumentach historycznych - mówi Marzena Perkowska z LDK w Lubsku.

lubsko

 

 

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u