Polski Teatr Tańca zaprasza

28 październik 2016
Autor: 
Lubuski Teatr

Lubuski Teatr serdecznie zaprasza na spektakl gościnny WO-MAN W POMIDORACH Polskiego Teatru Tańca z Poznania.

Artyści jeżdżą ze spektaklem po Polsce i świecie. Odwiedzili m.in. Białoruś, Cypr, Chiny, Hiszpania, Litwa, Niemcy, Portugalia, a teraz zawitają do Zielonej Góry.

Spektakl Yossi Berga to nieco nostalgiczna, ale nie pozbawiona żartobliwych akcentów, opowieść o kobietach i mężczyznach, blondynkach i macho, o stereotypach, którym ulegamy wpadając we własne pułapki. Formę przedstawienia budują charakterystyczne dla teatru tańca elementy, których programowy synkretyzm pozwala łączyć w jedną całość taniec, śpiew i działania aktorskie, elementy kultury wysokiej z cytatami z życia codziennego.

Spektakl wyróżniony „Bursztynowym Faunem”, główną nagrodą II Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Choreograficznej im. Sergiusza Diagilewa w Gdyni.

Sobota 5 listopada, Duża Scena Lubuskiego Teatru, godz. 16.00. Bilety w sprzedaży.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u