Otwarcie Sezonu Rowerowego w Zielonej Górze. Zapraszamy na Mszę i przejazd miastem

05 kwiecień 2017
Autor: 

18 kwietnia o godz. 18.00 ekipa portalu NewsLubuski.pl oraz parafia pod wezwaniem Ducha Św. zaprasza na Mszę Św. w intencji wszystkich jeżdżących na rowerach, z prośbą o bezpieczny przebieg sezonu.

Mali, duzi, kobiety i mężczyźni, dziewczynki i chłopcy. Ci, którzy jeżdżą rekreacyjnie, sportowo albo do szkoły czy pracy. Wszystkich Was zapraszamy we wtorek, 18 kwietnia na godz. 18.00 do kościoła p.w. Ducha Św. w Zielonej Górze, przy ulicy Bułgarskiej 30. Msza zakończy się błogosławieństwem wszystkich rowerzystów i ich dwukołowców.

Jeśli pogoda pozwoli około godz. 19.00 po zakończeniu uroczystości kościelnych cykliści pod eskortą policji przejadą ulicami miasta od parafii do Ratusza (około 3 km).

Pomysł zorganizowania Pierwszego Otwarcia Sezonu Rowerowego w Zielonej Górze zrodził się w marcu, podczas jazdy rowerem. Wszyscy nasi współpracownicy są zarażeni pasją rowerową. Do sytuacji niebezpiecznych dochodziło już kilka razy u wielu z nas. Rowerzystów z roku na rok przybywa. Poruszamy się nie tylko po ścieżkach rowerowych ale coraz częściej wyjeżdżamy za miasto, gdzie ścieżek po prostu brak.

Przybywajcie do kościoła na rowerach. Przez cały czas, w kościele i podczas przejazdu towarzyszyć nam będzie fotograf ze Studia W66 z Zielonej Góry.

WYDARZENIE

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u