Żywa flaga w Kargowej

14 kwiecień 2017
Autor: 

We wtorek 2 maja z okazji Święta Flagi władze Kargowej zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy na rynek miejski na piknik podczas którego utworzona zostanie ŻYWA FLAGA Polski.

O godz. 12.00 wszyscy ci, którzy przyjdą w białej lub czerwonej koszulce utworzą polską flagę, a z lotu ptaka zrobione będzie pamiątkowe zdjęcie.

Jak podkreślają organizatorzy w tym ważnym dla wszystkich Polaków dniu warto pokazać, że każdy z nas jest częścią polskości, którą możemy prosto wyrazić barwami narodowymi.

Rodziny, które wybierają się na piknik proszone są o zróżnicowanie kolorów (np 4 osobowa rodzina = 2 koszuli białe i dwie koszulki czerwone).

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u