Noc Świątojańska

06 czerwiec 2017
Autor: 
Pixabay

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza na obchody Nocy Świętojańskiej. W tym roku odbędą się w innej odsłonie i przygotowano bardzo bogaty program.

Organizatorzy oprócz tradycyjnego puszczania wianków na wodę, w sobotę 24 czerwca zapraszają na koncerty trzech zespołów: Kapela z Przypadku, 'Oreada", Projekt Fraktala. Ponadto odbędą się konkurencje rodzinne oraz widowisko fireshow w wykonaniu grupy "Fire Power", działającej przy GOK-u w Bojadłach.

Dodatkowo aby dodać tej nocy odpowiedniego charakteru będzie ognisko, poszukiwania kwiatu paproci oraz ugaszenia pragnienia napojem z wiedźmowego kociołka. Zapowiada się noc pełna wrażeń.

Początek o godz. 19.30 na plaży w Sławie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u