Święto Solan

07 czerwiec 2017
Autor: 
Urząd Miasta Nowa Sól

Nowa Sól szykuje się do świętowania. Bogaty program oferuje rozmaite koncerty, zabawę i atrakcje dla każdego.

Tradycyjnie świętowanie rozpocznie wielobarwny korowód, który w tym roku odbędzie pod hasłem „baśniowy las”. Barwny korowód przejdzie ulicami miasta w środę 14 czerwca. Start o godzinie 11.00.

W czwartek 15 czerwca Nowosolski Dom Kultury zaprasza na prawdziwą ucztę muzyczną od godz 16.00. wystąpi MOD "Elektryk" - Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Elektryk" w Nowej Soli, o godzinie 17.00 muzyka filmowa w wykonaniu Orkiestry Smyczkowej przy Nowosolski Dom Kultury, o godzinie 18.00 zespół Wrzosy, a wieczór muzyczny zakończy o 19.00 Big Band Nowosolski.

Piątek 16 czerwca to czas na muzykę disco polo. Na scenie przy al. Wolności wystąpi Bayer Full oraz zespół Playboys.

W sobotę 17 czerwca zabawa podczas koncertu Mesajah oraz Margaret, a w niedzielę 18 czerwca zagrają Elektryczne Gitary oraz LemON.

Święto Solan to nie tylko koncerty, ale także wiele imprez towarzyszących m.in. w sobotę odbędzie się I Festiwal Kobiet – kolory życia. Podczas tej imprezy, panie będą mogły skorzystać z porad dietetyczki, wizażystki, a także poznać swoje ciało w ruchu poprzez ćwiczenia jogi i Tai Chi. Cały festiwal zakończy pokaz mody sukien pn. Kobiety Kwiaty.

Dla dzieci w sobotę przygotowano pokaz służb mundurowych. Żołnierze, policjanci, ratownicy medyczni zaprezentują sprzęt. Nie zabraknie wspólnego gotowania. W niedzielę w Parku Krasnala gościć będzie Mateusz Truszkiewicz MasterChef Junior z I edycji kulinarnego programu.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u