II edycja Festiwalu "Kultura nad Odrą"

04 lipiec 2017
Autor: 

Zbliża się druga odsłona Festiwalu „Kultura nad Odrą”. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie wspaniałych muzycznych doznań. Gwiazdami tegorocznej edycji będą zespół 5 rano, Jack Moore z zespołem Gorczyca i Przyjaciele oraz Arkiem Kłusowskim.

Jack Moore to niezwykle utalentowany 24 letni gitarzysta, kompozytor. Na gitarze zaczął grać w wieku lat 15 pod wpływem swego legendarnego ojca, Garrego z którym przez wiele lat występował gościnnie na wielu koncertach i festiwalach na całym świecie. Na jednym z koncertów poznał Otisa Taylora z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii.

Zespół 5 rano na scenie gra już od 12 lat, duże doświadczenie, serce i chęć do gry gwarantują, że wieczór z nimi będzie niezapomnianą przygodą. Zespół niejednokrotnie supportował gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Dżem, TSA, IRA, Oddział Zamknięty, Bracia czy Cree a to tylko nieliczni jej przedstawiciele… 5 RANO to energetyczne gitarowe granie inspirowane rockiem lat 60-tych i 70-tych.

Przystań Turystyczna w Cigacicach zaprasza, początek o godz. 19. 30.

Organizatorzy tego wydarzenia zapewniają, że dobra muzyka w połączeniu z klimatem nadodrzańskiej przyrody gwarantują niesamowite przeżycia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u