Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus

07 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

Już niedługo zielonogórski deptak po raz kolejny stanie się sceną dla artystów ulicznych. Ponad 20 grup zaprezentuje szeroki wachlarz dyscyplin artystycznych. Swój talent zaprezentują artyści z Polski, Grecji, Japonii, Francji, Nowej Zelandii i wielu innych krajów.

Festiwal BuskerBus to święto sztuki, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Program przygotowany jest tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie muzyki na żywo, pokazów ognia, tańca brzucha, akrobacji w kole cyrkowym, sztuczek z balonami oraz balansowania na rolla bolla.

BuskerBus to festiwal, gdzie interakcja publiczności z artystami jest kluczowa. Starannie dopracowane sztuczki, teatr improwizowany, wspólne śpiewanie, taniec na ulicy i imponujące pokazy nowego cyrku.

Organizatorzy festiwalu jak co roku już od południa zapraszamy najmłodszych na występy dla dzieci. Od godz. 14.00 jednocześnie prezentowanych będzie po 5 przedstawień. Wieczorem atrakcje w klubie festiwalowym Piekarnia Cichej Kobiety.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Nie ma barierek i krzeseł, więc warto zabrać ze sobą karimatę, aby wygodnie obejrzeć przedstawienia. Dla artystów ulicznych wynagrodzeniem jest to, co otrzymają od publiczności. Na wydarzenie zaprasza Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u