Niesamowity koncert (WYGRAJ BILET)

19 październik 2017
Autor: 
Pixabay

To będzie wielkie muzyczne wydarzenie. Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień gdyż mija właśnie 25 lat od jego debiutu scenicznego.

Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną.  Jesienna trasa koncertowa Andrzej Piasecznu 25 Tour obejmuje kilka koncertów w najpiękniejszych sale koncertowych w Polsce.

W programie koncertu znajdą się utwory z początków kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“), jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“). Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów z najnowszej płyty wokalisty z października 2017.

Podczas koncertu Artyście będzie towarzyszył zespół muzyków, z którymi Andrzej współpracuje od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy i instrumenty perkusyjne.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 3 pojedyncze bilety. Wystarczy napisać za co lubicie muzykę Piaska. Czekamy na maile Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zwycięzców ogłosimy 6 listopada.

Koncert odbędzie się 1 grudnia w piatek w hali CRS w Zielonej Górze. Początek o godz. 19.00.

Bilety na koncert możecie kupić tutaj

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u