Charytatywny Bieg Wigilijny w Nowej Soli

08 grudzień 2017
Autor: 

W Nowej Soli 17 grudnia w dzień Wigilii miejskiej po raz kolejny wystartuje Charytatywny Bieg Wigilijny, tym razem na leczenie 10-letnij Lenki Kubów.

Dziewczynka od urodzenia zmaga się z naczyniakiem limfatycznym. Pieniądze potrzebne są na kolejne operacje.

Organizatorami są Klub Mam Nowa Sól oraz Nowosolska Grupa Biegowa, a Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak.

W Biegu może wystartować 500, opłata startowa wynosi 40 zł, a dystans do pokonania to tylko 5 km. Chętni mogą zarejestrowac się poprzez system Super Sport.

Start i meta znajdować się będzie na ul. Pocztowej w Nowej Soli. Limit na pokonanie trasy to 1 godzina. W biegu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 13 lat.

- W tym roku mamy dwie niesamowite licytacje - informuje Ewelina Mandzyn z Klubu Mam. - Pierwsza to trenig biegowy z naszym Prezydentem a także wyjscie na kręgle ze Starostą. Licytujemy pod postami na stronie biegu charytatywnego. Poszukujemy sponsorów, którzy chcieliby wzbogacić zawartość pakietu startowego dla biegaczy.

Każdy uczestnik biegu otrzyma dedykowaną czapkę Mikołaja, w której pokona trasę oraz pamiątkowy medal. Jednym z uczestników biegu będzie Prezydent. Starosta na rowerze będzie zamykał bieg

Czytaj także: 300 osób na starcie, 120 w internecie. Bieg dla Oli Łuczak w Nowej Soli (ZDJĘCIA i FILM)

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u