ŻARY - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

02 styczeń 2018
Autor: 
WOŚP

Do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało 12 dni. Dziś rozpoczynamy cykl informacji, w których dowiecie się co się będzie działo w Waszym regionie. Na pierwszy ogień - Żary.

14.01.2018 – niedziela

GRAMY I LICYTUJEMY W RYNKU MIASTA ŻARY

Występy dzieci z żarskich przedszkoli i szkół, Miejska Orkiestra Dęta ŻDK, zespół wokalny ŻDK, zespoły rockowe ŻDK: Leave Now, Hangover, Riff, Ostatni piątek miesiąca, Alkohol. „ŚWIATEŁKO DO NIEBA” – widowisko fireshow w wykonaniu grupy SAROVIA ART z Żar

- MARSZ W ZIELONYM LESIE

Start godz. 12:00 przy ul. Źródlanej

- III EDYCJA BIEGU TYŁEM "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY"

Start godz. 12:30 przy siłowni w Zielonym Lesie

ZAWODY PŁYWACKIE

godz. 12.00 - 14.00, pływalnia „WODNIK” w Żarach wpisowe – dowolna kwota do puszki WOŚP – zawody w stylu dowolnym i klasycznym, w różnych kategoriach wiekowych na dystansach 25, 50 i 100 m

OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO..... STAB PRZEDSZKOLNY WOŚP

godz. 14.30-18.00 - Miejskie Przedszkole Nr 3 im. Fundacji WOŚP w Żarach

- Orkiestrowy Sklepik, Przedszkolna Kawiarenka, spektakl pt. „Zielony Kapturek” w wyk. pracowników przedszkola, Licytacja gadżetów, Koncert przedszkolaków i pracowników przedszkola, Artystyczne prezentacje MP2,MP7, MP8, MP10, Pokazy Karate – Karate „Kontra”, Pokazy tańca towarzyskiego Szkoła Tańca „Styl”, Prezentacje absolwentów przedszkola, Akrobatyka sportowa, PSM.

ZWIEDZANIE EKSPOZYCJI MUZEUM

godz. 14.00 – 17.45 - Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach

- Ciepła kawa i herbata dla wolontariuszy, Warsztaty dla zmarzniętych

WOŚP W KUNICACH

godz. 16.00 - ŻDK filia "Kunice

licytacje i występy dzieci z Przedszkola nr 4, uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10, zespołów artystycznych ŻDK i licytacje.

GRAMY BO LUBIMY

godz. 10.00 - Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie

Turnieje tenisa stołowego w 5 kat. wiekowych: I kat.- rocznik 2001 i młodsi (wpisowe min. 10 zł do puszki WOŚP), II kat. - Kobiety – Open, III kat.- Amatorzy, IV kat.- Mieszkańcy Gminy Wiejskiej Żary, V kat. - Zrzeszeni - open od V ligi (wpisowe : min 20 zł. do puszki WOŚP)

WOŚP W PRZEWOZIE

IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

godz. 14.00 - Hala Sportowa w Przewozie

KONCERTY I LICYTACJE

godz. 16.00 – 20.00 - boisko szkolne ( scena) w Przewozie

- zespoły muzyczne:„ Blue Binders” z Wymiarek i „Pleneer” z Żagania, Pokazy i nauka pierwszej pomocy, "Punkt promocji zdrowia" (możliwość zmierzenia poziomu cukru, ciśnienia tętniczego, zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, profilaktyka raka piersi, pomiar tkanki tłuszczowej), Poczęstunek dla wszystkich (grochówka, kiełbasa z ogniska, ciasto, pierogi)

godz. 13.00 – 20.00 - Salon Wystaw Artystycznych ŻDK

ATRAKCYJNY GADŻET W FILII „KUNICE” ŻDK - Anna Wojdyło otrzymała od naszego reprezentanta kadry narodowej w piłce nożnej Łukasza Fabiańskiego koszulkę z autografem i parę rękawic bramkarskich, które przekazała na LICYTACJĘ W.O.Ś.P. LICYTACJA odbędzie się o godz. 17.00

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u