Biblio-piknik w Szprotawie

11 maj 2016
Autor: 
Pixabay

13 maja Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na piknik z książką.

Od godz. 10.00 do 14.00 na szprotawskim rynku odbędzie się wiele atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych wielbicieli książek czekają m.in. warsztaty czerpania papieru, pokazy eksperymentowania, spotkanie z ilustratorką i gra miejska pt. "w poszukiwaniu zaginionych książek". Piknik jest organizowany z okazji 70-lecia MBP.

 • Gwałt i morderstwo w Zielonej Górze. Alfred Siatecki kończy kolejną powieść

  Gwałt i morderstwo w Zielonej Górze. Alfred Siatecki kończy kolejną powieść

  Alfred Soatecki - zielonogórski dziennikarz, pisarz, wiceprezes Towarzystwa Miłośników Zielonej Góry "Winnica" jesienią wyda kolejną powieść, "Szwindel w Grunbergu". Jej akcja dzieje się w czerwcu 1922 r., tydzień po hucznych obchodach 700-lecia Grunbergu.

 • Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą powraca z kontynuacją powieści fantasy

  Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą powraca z kontynuacją powieści fantasy

  Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą, Julia Kail, powraca z kontynuacją ciepło przyjętego debiutu - Zmiennokształtna. W kolejnym tomie, noszącym tytuł Księżycowe serce nie brakuje magii, walki dobra ze złem oraz tajemnic z grecką mitologią w tle. To prawdziwa gratka dla fanów powieści fantasy.

 • Dziś Piknik Zdrowia w Żarach. Będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19

  Dziś Piknik Zdrowia w Żarach. Będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19

  Do tej pory Pikniki Zdrowia gościły w Zielonej Górze, Kożuchowie, Świebodzinie i Gorzowie Wlkp. Zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem Lubuszan. Kolejny przystanek to Żary!

 • Winobranie na Winnicy Samorządowej w Zaborze

  Winobranie na Winnicy Samorządowej w Zaborze

  Wspólne zbieranie i wyciskanie winogron, degustacja soku, konkursy wiedzy winiarskiej oraz wykłady historyczne o lubuskim winie - to tylko część atrakcji, które będą czekały na uczestników IV Winobrania na Winnicy Samorządowej.

 • Zostań Czytelmistrzem 2020

  Zostań Czytelmistrzem 2020

  Konkurs „Czytelmistrz 2020” to konkurs czytelniczy kierowany do dorosłych mieszkańców całej Polski, którzy kochają książki.

 • Piknik Europejski w Sławie

  Piknik Europejski w Sławie

  17 sierpnia br., spotkajmy się w Sławie na Pikniku Europejskim. Gospodarzem wydarzenia będzie marszałek Elżbieta Anna Polak. W programie m.in. debata "Europejki i Europejczycy rozmawiają", quiz wiedzy o Wspólnocie Europejskiej oraz funduszach unijnych, specjalna ekostrefa i strefa aktywności. Będzie także przestrzeń, w której najmłodsi Lubuszanie, pod opieką animatorów, przeobrażą się w kreatywnych konstruktorów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u