3. Falubazowy Rajd Rowerowy już w sobotę! UWAGA - zmiana miejsca startu

10 październik 2018
Autor: 
3. Falubazowy Rajd Rowerowy już w sobotę! UWAGA - zmiana miejsca startu Redakcja

Już w sobotę żużlowcy oraz kibice Falubazu Zielona Góra wsiądą na rowery i wezmą udział w Falubazowym Rajdzie Rowerowym. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia.

Pierwsza zmiana dotycząca 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego dotyczyła daty. Pierwotnie ulicami Zielonej Góry przejechać mieliśmy 23 września, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne, Rajd został przełożony na 13 października, czyli najbliższą niedzielę.

Kolejną zmianą jest miejsce startu oraz mety Rajdu. W związku z prośbami kibiców zdecydowaliśmy się, aby początek wydarzenia miał miejsce na stadionie żużlowym przy W69. Meta będzie się natomiast znajdowała na stadionie przy ulicy Sulechowskiej. Dzięki temu uczestnicy Rajdu po jego zakończeniu będą mogli wziąć udział w otwarciu Parku Linowego w Dolinie Gęśnika, a także w meczu piłkarskiej IV ligi w którym Falubaz Gran-Bud Zielona Góra podejmie Lubuszanina Drezdenko (początek meczu o 15:30).

W sobotę 13 października o godzinie 13:00 spotykamy się zatem na torze żużlowym przy W69 skąd ulicami Zielonej Góry przejedziemy na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sulechowskiej. Trasa 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego liczy 10 kilometrów, a jej pokonanie powinno potrwać około godziny.

SPONSOR GŁÓWNY 3. FALUBAZOWEGO RAJDU ROWEROWEGO JEST ELEKTROCIEPŁOWNIA ZIELONA GÓRA

Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Zielona Góra: Kolizyjne skrzyżowanie do przebudowy. Będą też ścieżki dla rowerzystów

  Zielona Góra: Kolizyjne skrzyżowanie do przebudowy. Będą też ścieżki dla rowerzystów

  Kolizyjne skrzyżowanie ulic Batorego, Rzeźniczaka i Zamoyskiego do przebudowania. Zwycięska firma wybuduje też brakujące fragmenty ścieżek rowerowych.

 • FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

 • Winobranie 2022. Tysiące widzów na Korowodzie (ZDJĘCIA)

  Winobranie 2022. Tysiące widzów na Korowodzie (ZDJĘCIA)

  Tegoroczne Winobranie powoli się kończy. Dziś, podczas Korowodu Bachus oddał klucze do bram miasta. Uroczystość obserwowało prawie cztery tysiące widzów.

 • Pogromcy Bazgrołów ponownie w akcji (ZDJĘCIA)

  Pogromcy Bazgrołów ponownie w akcji (ZDJĘCIA)

  W październiku zielonogórskie stowarzyszenie Pogromcy Bazgrołów będzie obchodziło 5 lat istnienia. Przez ten czas stoczyli wiele bitew z bazgrołami, wulgarnymi napisami czy rysunkami. Ich bronią jest pędzel, wałek i farba.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u