DWIE PARY DO PARY już w marcu w Zielonej Górze

17 styczeń 2019
DWIE PARY DO PARY już w marcu w Zielonej Górze www.agencjamuza.pl

DWIE PARY DO PARY w reż. Olafa Lubaszenki to doskonała propozycja na wiosenny weekend, której nie można przeoczyć.

Czy noc poślubna może stać się koszmarem i być powodem do przykrych wspomnień?

O to należy zapytać bohaterów przezabawnego spektaklu - propozycji Teatru CAPITOL, który Agencja Artystyczna Muza zaprezentuje kaliskiej publiczności już 16 lutego br.

Seria niefortunnych pomyłek i zaskakujących wydarzeń zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkroczy inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków.

Ta noc poślubna będzie dla nich bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

„Dwie pary do pary”, 10 marca 2019 r.(niedziela), godz. 16.00 i 19.00, Filharmonia Zielonogórska, pl. Powstańców Wlkp. 10

Obsada:

- Patrycja Kazadi,

- Dominika Kryszczyńska,

- Eryk Kulm Jr,

- Lesław Żurek,

- Hiroaki Murakami

Bilety:

- punkty sprzedaży Abilet.pl,

- on line na: www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl, www.abilet.pl;

- zamówienia grupowe i rezerwacja : tel. 531 531 002, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dwie pary plakat A4 ZG v1 17.12.2018

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u