PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powybijał szyby, pociął siedzenia i uszkodził urządzenia w pociągu Polregio. To bilans strat, które narobił 34-letni mężczyzna. Agresora zatrzymali policjanci.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. W trakcie minionego weekendu tylko w centrum miasta wpadło 30 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.

Kolejarze zgłaszają gotowość do zimy. PKP Polskie Linie Kolejowe informuje, że do utrzymania torów powołano specjalne zespoły szybkiego reagowania. Co jeszcze?

Pikieta "Parasolką w Kaczyńskiego" na deptaku w Zielonej Górze. Wydarzenie odbyło się w 104. rocznicę wywalczenia przez Polki praw wyborczych.

Waldemar Stępak nie jest już dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze. Został odwołany po nagłośnieniu sprawy wyzysku pracowników przez agencję żony dyrektora.

Za nami kolejna Sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego. Radni przyjęli apel do rządu o działania w sprawie Odry. Poruszono też temat odwołania dyrektora WUP.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Policja w Zielonej Górze kontroluje autokary przed wycieczkami. Sprawdza stan techniczny pojazdów i trzeźwość kierowców. Gdzie zgłosić inspekcję autobusu?

Strona 1 z 423

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u