KN

KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja straży pożarnej w sklepie budowlanym Castorama w Zielonej Górze. W działaniach wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Alarm okazał się fałszywy.

Dwóch złodziei wpadło na gorącym uczynku podczas kradzieży części samochodowych w Torzymiu. Teraz grozi im 5 lat więzienia.

Urzędnicy ze Świebodzina chcą "przywrócić Park Chopina mieszkańcom". W marcu rozpocznie się akcja strząsania gniazd ptaków. Zatrudniony zostanie też sokolnik.

Klaudia Antosiewicz z Gubina zaginęła. Trwają poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. Policja prosi o pomoc.

Rolnicy przedłużają blokadę trasy S3 na odcinku Zielona Góra - Świebodzin. Droga będzie zamknięta do środy!

Trwa duży strajk na trasie S3. Blokady rolników potrwają nawet do wieczora. Policjanci kierują samochody na objazdy.

Protest rolników w regionie. Policja zamknie trasę S3 na kilka godzin. Ogromne utrudnienia w ruchu.

Ktoś podrzuca kiełbasy naszpikowane gwoździami w Zielonej Górze. Jest ostrzeżenie dla właścicieli czworonogów. - Uważajcie na swoje zwierzaki - napisała internautka.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u