Dramatyczny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Kierowcy stworzyli wzorowy korytarz życia!

Poważny wypadek na trasie S3 pod Zieloną Górą. Pięcioro dzieci trafiło do szpitala. Kierowcy stojący w korku stworzyli wzorowy korytarz życia, dzięki temu służby mogły błyskawicznie dotrzeć z pomocą do poszkodowanych! 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 5 lipca, około godziny 11:10 na trasie S3 pod Zieloną Górą. Kierujący busem marki Volkswagen przewoził siedmioro dzieci z Kołobrzegu na obóz kolarski w okolice Karpacza. Nagle mężczyzna uderzył w pojazd wojskowy Tarpan Honker, który stał na pasie awaryjnym i zabezpieczał kolumnę transportującą czołg.

Do akcji ruszyło sześć zastępów straży pożarnej, najbliższe zespoły pogotowia, motoambulans oraz patrole policji. Wysłano też śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Służby mogły szybko dotrzeć na miejsce wypadku, dzięki reakcji kierowców, którzy stali w korku i stworzyli korytarz życia!  

Przeczytaj też: Przyborów: Protest przeciwko wycince drzew. Ludzie przywiązują auta do dębów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub kontakt@newslubuski.pl