Konferencja naukowa na UZ

29 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

1 i 2 grudnia w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Państwo a gospodarka – wyzwania współczesności”, która jest organizowana wspólnie przez Uniwersytet Zielonogórski oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Zielonej Górze.

Uroczyste otwarcie nastąpi 1 grudnia, o godz. 9.30. W Konferencji, poza polskimi, wezmą również udział naukowcy z Niemiec, Rosji i Ukrainy.

Konferencja wpisuje się w uroczyste obchody jubileuszu XXX-lecia Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Jej celem jest prezentacja wyników badań i wymiana poglądów dotyczących zmian zachodzących w państwie i współczesnej gospodarce oraz upowszechnienie międzynarodowego dorobku naukowo-badawczego dotyczącego roli państwa i gospodarki.

Dwudniowa konferencja stanowi także płaszczyznę integracji środowisk naukowych, ludzi biznesu, pracowników instytucji państwowych i samorządowych oraz polityków zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla państwa i gospodarki.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u