Polska Nagroda jakości dla PSG

13 listopad 2017
Autor:  Artur Michniewicz
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa została laureatem tegorocznej, XXIII edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości.

PSG otrzymała nagrodę w kategorii wielka organizacja produkcyjna.

Polską Spółkę Gazownictwa wyróżniono za działania na rzecz promowania jakości, stałe doskonalenie zarządzania przedsiębiorstwem oraz podnoszenie jakości oferowanych usług. Nagrody tradycyjnie wręczono na Zamku Królewskim w Warszawie 11 listopada. Odbierając to prestiżowe wyróżnienie Prezes Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa Jarosław Wróbel podziękował za to docenienie starań Spółki na rzecz podnoszenia jakości dostaw paliwa gazowego w Polsce. Jak dodał dzięki temu klienci PSG zyskali potwierdzenie, że gaz w Polsce jest dostarczany w sposób bezpieczny i efektywny. Prezes Jarosław Wróbel podziękował także pracownikom Spółki za to, że podjęli wysiłek doskonalenia się, co przynosi wymierne efekty i zostało dostrzeżone nie tylko w kraju. Polska Spółka Gazownictwa została bowiem w 2016 roku uznana za najbardziej efektywnego operatora systemu dystrybucji gazu w Europie.

W 2018 roku PSG jako laureat Polskiej Nagrody Jakości będzie reprezentować Polskę w zmaganiach o Europejską Nagrodę Jakości.

Polska Nagroda Jakości to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w Polsce. Komitet Polskiej Nagrody Jakości został powołany w marcu 1995 roku przez ówczesnego Prezydenta Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego. Również w tym samym roku została ustanowiona Polska Nagroda Jakości i odbyła się I edycja konkursu. Dzięki zdobyciu Polskiej Nagrody Jakości Polska Spółka Gazownictwa będzie mogła m.in. używać hasła i znaku Nagrody w oficjalnej korespondencji i posługiwać się tym tytułem w kampaniach reklamowych.

Nagroda utrwali też opinię o Spółce jako o jednej z najlepszych w kraju, co przekłada się na pozytywne opinie klientów i społeczeństwa.Organizatorami konkursu Polska Nagroda Jakości są Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Izba Gospodarcza.

Oprócz Polskiej Spółki Gazownictwa tegorocznymi laureatami Polskiej Nagrody jakości zostali także: DGS Poland Sp. z o.o. w kategorii bardzo duża organizacja produkcyjno-usługowa, Robert Bosch Sp. z o.o., Oddział w Mirkowiew kategorii duża organizacja produkcyjno-usługowa i Daedong System Poland Sp. z o.o. w kategorii duża organizacja produkcyjna. Podczas uroczystości na Zamku Królewskim Polską Spółkę Gazownictwa reprezentowali także Członkowie Zarządu – Wioletta Czemiel – Grzybowska i Marian Żołyniak, a także przedstawiciele kadry menedżerskiej Spółki.

pge1

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u