Zaginął Ryszard Nazarkiewicz z Gubina. Policja prosi o pomoc!

06 marzec 2021
Zaginął Ryszard Nazarkiewicz z Gubina. Policja prosi o pomoc! KPP Krosno Odrzańskie

Policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie poszukują zaginionego Ryszarda Nazarkiewicza z Gubina. 

Mężczyzna wyszedł z domu 5 marca 2021 roku około godziny 8:30. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też w żaden inny sposób nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające informacje o jego miejscu pobytu proszone są o kontakt z policją. 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o Ryszardzie Nazarkiewicza proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gubinie pod numerem telefonu +48 47 79 45 411 (Dyżurny KP) lub 112.

Rysopis zaginionego Ryszarda Nazarkiewicza:

  • Wzrost: 165 cm,
  • średnia budowa ciała,
  • łysy, bez uzębienia,
  • ciemny kolor oczu,
  • aktualnie bez zarostu

Mężczyzna ubrany był w bluzę z kapturem na zamek ze wzorem o nieregularnych kształtach koloru zielono-białego, sweter w poziome biało-niebieskie paski, granatowe spodnie typu jeans oraz kozaki na zamek do kostki koloru czarnego.

Aktualizacja - Poszukiwania zostały zakończone. Służby odnalazły ciało mężczyzny.

Czytaj także - Poważny wypadek koło Gorzowa. Ranny strażak - jechał do pożaru. Był pijany (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u