Utrudnienia na S3 pod Nowym Miasteczkiem. Droga jest zablokowana!

17 marzec 2021
Utrudnienia na S3 pod Nowym Miasteczkiem. Droga jest zablokowana! Redakcja/archiwum

Trudne warunki atmosferyczne panują na fragmencie trasy S3 w województwie lubuskim. Na wysokości Nowego Miasteczka doszło do zdarzenia drogowego! 

W środę, 17 marca, około godziny 8:30 na 217 kilometrze trasy S3, na jezdni w kierunku Polkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Najprawdopodobniej w wyniku zalegającej na nawierzchni drogi warstwie śniegu, ciężarówka z naczepą wpadła w poślizg i stanęła w poprzek jezdni.


APLIKACJA MOBILNA PORTALU NEWSLUBUSKI.PL - Pobierz teraz i bądź na bieżąco - KLIKNIJ TUTAJ


Na miejsce wezwany został patrol nowosolskiej policji. Funkcjonariusze ustalą jak doszło do tego zdarzenia. Obecnie ruch w kierunku Polkowic jest zablokowany.

Czytaj także - Całkowicie zarośnięty sierścią pies żył pośród butelek i puszek... (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u