Pijany busiarz zatrzymany na trasie S3. W środku miał otwartą puszkę piwa

24 marzec 2021
Autor: 
Pijany busiarz zatrzymany na trasie S3 Fot. WITD Gorzów Wlkp.

Blisko 1,9 promila alkoholu miał kierowca zatrzymany na trasie S3 w Lubuskiem przez funkcjonariuszy ITD. Pijany busiarz został przekazany policji.

Wszystko wydarzyło się w środowe przedpołudnie, 24 marca. Patrol ITD kontrolował kierowców poruszających się po lubuskim odcinku trasy S3. W trakcie służby postanowili zatrzymać do zwarzenia samochód dostawczy.

- Kierowca jechał z ładunkiem do Niemiec. W trakcie kontroli od mężczyzny było czuć woń alkoholu. Dodatkowo w samochodzie była otwarta puszka piwa - relacjonują inspektorzy.

Wydmuchał blisko 1,9 promila

Funkcjonariusze ITD wezwali na miejsce patrol policji. Mundurowi szybko sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 1,9 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kierowcę oraz jego prawo jazdy. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. Ponadto otrzyma zakaz kierowania pojazdami na okres nie krótszy niż 3 lata.

Przeczytaj też: Kożuchów: 40-latek pod wpływem narkotyków przyjechał autem na komisariat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u