Szybkie testy na koronawirusa w Krośnie Odrzańskim i Gubinie!

24 marzec 2021
Szybkie testy na koronawirusa w Krośnie Odrzańskim i Gubinie! Redakcja/Archiwum

W Krośnie Odrzańskim oraz Gubinie zrobimy szybki test na koronawirusa. Wyniku testu otrzymamy w języku polskim oraz niemieckim! 

W czwartek, 25 marca, Zachodnie Centrum Medyczne będzie wykonywało odpłatne testy antygenowe na obecność wirusa SARS-CoV-2. Będą to testy kasetkowe, przybliżony czas oczekiwania na wynik wyniesie około 15 minut. Otrzymany wynik będzie w języku polskim i niemieckim. Cena takiego testu to 100 złotych.


apka nl


Gdzie wykonamy test?

Uruchomione zostaną dwa punkty, jeden w Krośnie Odrzańskim a drugi w Gubinie. 

  • Krosno Odrzańskie ul. Piastów 3 (Punkt Poboru przed Izbą Przyjęć), codziennie w godz. 12:00 - 14:00;
  • Gubin ul. Śląska 35 (Punkt Poboru, Bud. C ), codziennie w godz. 08:00 - 10:00;

Przeczytaj także - Kożuchów: 40-latek pod wpływem narkotyków przyjechał autem na komisariat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na #dodajto lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.