Gmina Trzebiechów: Strażacy siłowo weszli do mieszkania. "Czekamy na karetkę" (ZDJĘCIA)

27 marzec 2021
Autor: 
Strażacy siłowo weszli do mieszkania. "Czekamy na karetkę" Fot. OSP Trzebiechów

Siłowe wejście do mieszkania w Lednie koło Sulechowa. W środku strażacy znaleźli nieprzytomną osobę. Straż czeka na zespół pogotowia.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 27 marca, około godziny 17:30. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o otwarciu mieszkania w jednym z budynków w miejscowości Ledno. Do akcji wyruszył zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Sulechowa oraz OSP Trzebiechów.

Po dojeździe pierwszego zastępu od razu zapadła decyzja o siłowym wejściu do mieszkania. Wszystko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W międzyczasie na miejscu zjawił się patrol policji.

- W środku strażacy znaleźli nieprzytomną osobę. Trwa oczekiwanie na karetkę pogotowia - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Aktualizacja: Do Ledna dojechał zespół pogotowia stacjonujący w Sławie (powiat wschowski). Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze znów zabrakło karetek. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u