Wypadek pod Dobroszowem Wielkim. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

03 kwiecień 2021
Autor: 
Wypadek pod Dobroszowem Wielkim! W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 295 koło Dobroszowa Wielkiego. Osobówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w sobotnie przedpołudnie, 3 kwietnia, chwilę przed godziną 11:00. Samochód osobowy marki Renault jechał wojewódzką "295" w kierunku Żagania. Nagle w pobliżu Dobroszowa Wielkiego z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Pierwszy na miejsce najechał patrol Żandarmerii Wojskowej, który zabezpieczył teren. Wkrótce dojechał zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotnicy z Nowogrodu Bobrzańskiego. Przybył też patrol policji, zespół pogotowia z Żar oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Pojazdem podróżowały trzy kobiety. - Jedna osoba została przetransportowana karetką do szpitala - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustala policja. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 295 odbywa się jednym pasem.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u