Koronawirus lubuskie. Odnotowano 693 nowe przypadki zakażenia!

03 kwiecień 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 693 nowe przypadki zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 693 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 6 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w sobotę, 3 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 693 nowe przypadki zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 1 przypadek śmiertelny.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (48), krośnieński (74), międzyrzecki (68), nowosolski (46), słubicki (26), strzelecko-drezdenecki (39), sulęciński (26), świebodziński (39), zielonogórski (46, żagański (69), żarski (36), wschowski (19), Gorzów Wielkopolski (74), Zielona Góra (82).

W kraju odnotowano 28073 przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 145 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 426 osób.

Przeczytaj też: "Mafia covidowa" - wandale pomazali mobilny punkt pobrań w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u