Akcja straży i policji w Zielonej Górze. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny

03 kwiecień 2021
Autor: 
Akcja straży i policji w Zielonej Górze. W mieszkaniu znaleziono ciało Fot. Czytelnik

Ciało mężczyzny znalezione w mieszkaniu w Zielonej Górze. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na #dodajto.

W sobotnie popołudnie, 3 kwietnia, do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie od policji. Funkcjonariusze prosili o pomoc w otwarciu mieszkania w budynku przy ulicy Lipowej.

Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej. - Strażacy postawili drabinę i weszli do jednego z mieszkań - relacjonuje czytelnik NewsLubuski.pl.

W środku mundurowi znaleźli ciało mężczyzny. - Widoczne były już plamy pośmiertne, dlatego strażacy odstąpili od czynności ratowniczych i przekazali miejsce zdarzenia policji - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Dokładna przyczyna śmierci nie jest znana. To będzie już ustalać policja.

Przeczytaj też: Wypadek na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u