84-latek jechał pod prąd trasą S3 pod Zieloną Górą! Mogło dojść do tragedii!

04 kwiecień 2021
84-latek jechał pod prąd trasą S3 pod Zieloną Górą! Redakcja/Archiwum

Starszy mężczyzna jechał pod prąd trasą S3. Wielkanocnej tragedii zapobiegli policjanci! 

Wszystko wydarzyło się w Niedzielę Wielkanocną, około godziny 9 rano na trasie S3 pod Zieloną Górą. Policjanci z Nowej Soli otrzymali informację o samochodzie osobowym marki Opel, który jechał trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby pojazd nie jechał pod prąd!

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Do działań błyskawicznie skierowano patrol policji. W każdej chwili mogło dojść do tragedii. Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać wspomniany pojazd na wysokości Zielonej Góry. Okazało się, że za kierownicą osobowego Opla siedzi 84-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu zielonogórskiego.

- Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz skierowali wniosek do sądu. - mówi sierżant sztabowy Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Pojazd został odholowany a starszego mężczyznę odebrała rodzina. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.