Ciężarówka zjechała z drogi w Starym Kisielinie. Mogą występować utrudnienia w ruchu!

14 kwiecień 2021
Ciężarówka zjechała z drogi w Starym Kisielinie. Mogą występować utrudnienia w ruchu! Fot. Czytelnik Paweł

Samochód ciężarowy zjechał z drogi i ugrzązł na poboczu. Pojazd blokuje fragment pasa ruchu. Mogą występować utrudnienia!

Wszystko wydarzyło się w środę, 14 kwietnia, około godziny 12:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Starym Kisielinie. Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i ugrzązł. Pojazd częściowo blokuje pas ruchu w kierunku Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Informację o podobnych zdarzeniach możesz przesłać przez #dodajto. Dołącz do innych Reporterów i współtwórz NewsLubuski.pl Informuj o problemach i radościach mieszkańców naszego województwa!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.