Pożar magazynu w Nowej Soli. Trwają działania strażaków (ZDJĘCIA)

26 kwiecień 2021
Pożar magazynu w Nowej Soli. Trwają działania strażaków

Pożar magazynu w Nowej Soli. Na miejscu pracuje osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w poniedziałek, 26 kwietnia, po godzinie 15:00. Ogień pojawił się w budynku magazynowym przy ulicy Kaczkowskiego w Nowej Soli.

Na miejsce wyjechały cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Soli oraz jednostki OSP z okolicznych miejscowości.

O godzinie 16:00 sytuacja była już opanowana. Trwa oddymianie, dogaszanie i przelewanie wciąż tlących się przedmiotów. Niezbędna jest też częściowa rozbiórka obiektu.

Wiadomo, że w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Przyczyny pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Ogromny pożar koło Nowej Soli. Płonął były tartak (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u